تغییر سیاست های مالی شرکت سی پنل

۱۰ بهمن ۱۳۹۸

مدتی است شرکت سی پنل سیاست های ارائه خدمات خود را تغییر داده و خدماتش را بر اساس محدودیت تعداد کاربران و بازدیدکنندگان همزمان هاست ارائه می کند و در کنار این تغییرات، افزایش قیمت نیز داشته است. البته این تغییرات برای هر هاست اتفاق افتاده است و محدودیت مؤثری برای تعداد زیر دامنه ها و دامنه های افزوده اعمال نشده است.

با توجه به تغییرات سیاست شرکت سی پنل در خصوص نحوه ارائه لایسنس و محدودیت های اعمال شده در لایسنس ها در کنار افزایش قیمت شرکت سی پنل، دو راه برای نحوه بازخورد نسبت به این تغییرات برای یاسین هاست وجود داشت، اولین راهکار این که مجموعه ما از لایسنس های اشتراکی و موارد مشابه سی پنل استفاده کند که با توجه به سیاست های این مجموعه در خصوص ارائه خدمات با کیفیت و مناسب، استفاده از این راهکار به منزله کاهش ضریب اطمینان و پایداری خدمات در آینده می باشد، اما راهکار دوم این است که این تغییرات را به صورت متناسب و در کمترین میزان تاثیرگذاری در کیفیت، با ارائه راهکارهای جایگزین در کنار حداقل افزایش قیمت ممکن مدیریت گردد.

از این رو توصیه می شود کاربران گرامی نیز برای غلبه بر افزایش قیمت هایی که تمام شرکت های خدمات هاستینگ مجبور به اعمال آن شده اند و در نهایت منجر به گرانی استفاده از هاست های لینوکسی سی پنل  شده است، دو راهکار را در پیش گیرند؛ یکی اینکه از هاست ویندوز با قابلیت راه اندازی نرم افزارهای مدیریت محتوای لینوکسی استفاده نموده و دیگری اینکه به جای تهیه چند هاست با حجم کم، از تعرفه های با حجم بالاتر که قابلیت ایجاد دامنه افزوده را دارند تهیه کنید. در این زمینه می توانید از مشاوره و خدمات تیم فنی یاسین هاست برای تغییر تعرفه و انتقال اطلاعات بهره بگیرید و از طریق تیکت با ما در تماس باشید.

ما نیز با وجودی که سال ها قیمت را به کمترین میزان و فقط برای جبران هزینه های خدمات افزایش دادیم، مجبوریم افزایش هزینه داشته باشیم. اما با ارائه راهکارهای اختصاصی برای شما، سعی خواهیم کرد با افزایش تعداد دامنه های افزوده ی هر هاست و تغییراتی که در تعرفه ها خواهیم داد، امکان ترکیب هاست های شما را فراهم کنیم تا هزینه های شما را تا حد ممکن کاهش دهیم.

در نتیجه از همین طریق به اطلاع می رسانیم که از تاریخ 15 بهمن ماه، تعرفه خدمات هاست لینوکس برای شما، به صورت متوسط به میزان 30 درصد افزایش قیمت خواهد داشت. همچنین لازم به ذکر است افزایش این تعرفه ها در حداقل میزان ممکن و به منظور جبران افزایش قیمت لایسنس سی پنل از سمت شرکت مربوطه و حفظ کیفیت خدمات صورت پذیرفته است. در نتیجه در صورتیکه قصد تمدید سرویس خود با تعرفه قبلی را دارید، می توانید از امروز نسبت به تغییر دوره سرویس خود به سالانه یا تمدید سرویس قبل از موعد اقدام فرمایید. پس از این تاریخ تمام سفارشات با قیمت جدید محاسبه خواهد شد.

جهت رفع ابهام و دریافت توضیحات بیشتر می توانید از طریق ثبت تیکت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

با تشکر از همراهی شما